Конкурси

Конкурс дитячої творчості
"Мрії про Україну:дитячий погляд"
 присвячений до 25-річчя Дня Незалежності України

оголошений Національною бібліотекою
України для дітей
спільно з Фондом Миколи Томенка
 "Рідна країна"

 

     Значною подією у Вінницькій обласній бібліотеці для дітей ім. І. Я. Франка в 2016 році стало проведення конкурсу дитячої творчості «Мрії про Україну: дитячий погляд».
     Цей конкурс, згідно Указу Президента України «Про відзначення 25-ї річниці незалежності України», оголосила Національна бібліотека України для дітей. До участі запрошувались діти 10-12 та 13-16 років. Конкурс проводився в трьох номінація: поетичні твори, прозові твори та малюнки.
     Організатором обласного туру, який проходив 1 березня та 28 червня, стала Вінницька обласна бібліотек для дітей ім. І. Я. Франка. Було створено оргкомітет та журі конкурсу, до якого ввійшли письменники, художники та працівники бібліотеки. На розгляд журі надійшло 248 робіт від дітей з усіх районів Вінниччини. Свої мрії про майбутнє України діти показали в малюнках, віршах, оповіданнях та казках.
     За рішенням журі перші місця зайняли вірші Мельничук Олени з Тульчинського та Огороднік Катерини з Іллінецького районів. В прозовому жанрі перемогли Дмитришена Аліна з Оратівського та Тимофішена Вікторія з Шаргородсьго районів. А перемога в номінації «Малюнок» дісталася хлопчикам: Бендовському Максиму з Ямполя та Мельничуку Михайлу з Гнівані.
     Нагородження учасників, які вибороли перші три місця в кожній віковій категорії в усіх номінаціях відбулося 5 липня в читальній залі Вінницької обласної бібліотеки для дітей ім. І. Я. Франка. Дітям були вручені подяки та подарунки. По завершені свята була організована екскурсія до краєзнавчого музею. Результати конкурси висвітлювались по телебаченню, в пресі та в соціальних мережах.
     Роботи переможців надіслані до Національної бібліотеки України для дітей. Де вони братимуть участь у другому турі конкурсу, підсумки якого були підведені в Києві та приурочені до Дня Незалежності України.

Положення про конкурс
 

Контакты

Бібліотека ім. І.Я.Франка

Вінниця
вул. Соборна
буд. 24, 26

(0432) 65-99-81 - адміністрація
(0432) 65-99-84 – відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів
(0432) 65-99-83 – відділ обслуговування учнів 5-9 класів