Казки затишного лісу
2018-10-26

     Уявіть собі казку про співучих равликів і про те, як їжаки у вирій літали, казку про місто, де будинки стрибали, щоб побачити Сонце... Або казку про те, як будильник у Діда Мороза застудився і Дід спізнився на Новий рік аж на півроку!
     Ці неймовірні і добрі казки написала Світлана Прудник. Вона запевняє, що усі вони — справжнісінька правда! Чому? Бо казки приходять до пані Світлани у гості і розповідають кожна свою неймовірну історію! Спочатку казки живуть на папері, або в комп’ютері, але кожна з них мріє про те, щоб б мати свій будинок – книжку.
    Тому, у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів, відбулось театралізоване свято «Казки Затишного лісу», за мотивами казок Світлани Прудник. Де актори – учні ФМГ №17 – 2В класу, оживили сюжети зі збірки невеличких казок, а саме: «Чому білки руді?», «Чому сніг білий?», «Листочки з дірочками» та багато інших. Та запевнили глядачів – учнів ФМГ №17 – 2Б класу, що затишно може бути не лише в будинку, а й у лісі, і що затишно там, де є друзі.

Контакты

Бібліотека ім. І.Я.Франка

Вінниця
вул. Соборна
буд. 26

( Трамвайна зупинка дитячої бібліотеки ім. І.Я.Франка )