Нові надходження

Айн Ренд "Атлант розправив плечі". Три частини.
image

"Атлант розправив плечі" Айн Ренд, який авторка писала впродовж 12 років, став її найгучнішим бестселером, одним із найвпливовіших художніх творів світової літератури. Згідно з даними опитування Бібліотеки Конгресу США, це друга після Біблії книга, яка змінила життя американських читачів. Три частини трилогії названі відповідно до основних законів логіки: "Несуперечність", "Або-або", "А є А".

Керрі: роман / Стівен Кінг; Пер. з англ. В. Ракуленка. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2018. - 224 с.
image

Вона була з тих, кого називають аутсайдерами, «непопулярними» підлітками. Кпини однокласників, глузування та знущання стали частиною її життя. Коли інші тінейджери зустрічалися, ходили на вечірки та поступово дорослішали, вона жила в справжньому пеклі, яке створила схиблена на релігії мати-фанатичка. Здавалося, світ ненавидів розгублену дівчину й не хотів помічати її страждань. Покинута всіма, вона несвідомо виплекала в собі силу, здатну знищити кривдників. Силу, яка одного дня змусить всіх назавжди запам’ятати її ім’я. «Керрі» — останнє, що вони встигнуть сказати перед смертю…

Крізь час. Темна вежа ІІ: роман / Стівен Кінг; Пер. з англ. О. Любенко. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2018. - 464 с.
image

У цій книжці триває нелегкий, сповнений дивовижних пригод і смертельних небезпек шлях стрільця Роланда до Вежі. На цьому шляху він зустрічає трьох персонажів, у свідомость яких час від часу стрілець здатен проникати, змушуючи коритись своїй волі...

Чаклун та сфера. Темна вежа ІV: роман / Стівен Кінг; ппер. з англ. О. Любенко. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 784 с.
image

Герой циклу «Темна вежа» — останній стрілець Роланд зі своїми послідовниками потрапляє з одного світу в інший. Саме в цій книзі він розповідає їм давню історію свого палкого й зворушливого кохання до Сюзен Дельгадо і пов'язаних із ним пригод. Шокуючі події, захопливий сюжет, несподівано жахливі зустрічі на шляху до мети не дозволяють читачеві відірватися від книги до останньої сторінки і збуджують непереборне прагнення дочекатися наступних книжок циклу.

 

Вітер у замкову шпарину. Темна вежа ІV (продовження): роман / Стівен Кінг; ппер. з англ. О. Любенко. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 352 с.
image

Ця книга продовжує роман «Чаклун та сфера. Темна вежа IV». Страшна буря, болото, повне жахів, стовп, увінчаний головою, — все це побачив Кінг і зрозумів, що хоче побачити й інше. Так з`явилася ця книга про пригоди відважного стрільця та його друзів після того, як вони покинули Смарагдове місто.

Усе, що ми бережемо / Керрі Лонсдейл; Пер. з англ. М. Пухлій. - К.: Видавнича група КМ-БУКС, 2017. - 384 с., іл.
image

Еймі Тірні не судилося вийти заміж за коханого. В день їхнього весілля дівчина присутня на Джеймсовому похороні. Попри страшний удар Еймі знаходить сили розпочати все спочатку та жити незалежним життям. Однак Еймі весь час думає про померлого нареченого: дещо в його загибелі видається підозрілим. І, як виявляється, недарма…

Данина каталонії: історична мемуаристика / Джордж Орвелл; Пер. з англ. І. Савюк. - К.: Видавництво Жупанського, 2017, - 240 с.
image

«Данина Каталонії» по суті є публіцистичним твором, меньш популярним за роман-антиутопію Джорджа Орвелла «1984». Але для сучасного українського читача він, безумовно, є дуже актуальним у зв’язку із подіями на сході країни.
 Джордж Орвелл, англієць за походженням, відразу відгукнувся на прохання іспанської республіканської партії про підтримку. Він прибув до країни, де відбувалась громадянська війна, із піднесеним почуттям. Письменник збирався приєднатися до руху, який несе справедливість та свободу. Але через деякий час повністю розчарувався у анонсованих високих прагненнях. Орвелл побачив, що не все так однозначно поділяється на біле та чорне, що є люди, які намагаються нестійку ситуацію використати у своїх корисних інтересах. А самі воєнні дії, як у всі часи, несуть із собою смерть, каліцтва, голод, зубожіння, страждання.

Колгосп тварин / Джордж Орвелл; Пер. з англ. Ю. Шевчук. - К.: Видавництво Жупанського, 2018. - 120 с.
image

У казковій повісті "Колгосп тварин" в алегоричній формі розповідається про часи становлення СРСР ". Зокрема, тут ідеться про революцію 1917 року, про брехливі обіцянки, що "земля – селянам, а заводи – робітникам", розповідається про розкуркулення, примусові переселення, репресії, розстріли і про мільйони замордованих у сталінських концтаборах. От лише замість людей герої цієї повісті – тварини.

Мами та малюки / неллі Мальована. - Х.: Видавничий дім "Пегас", 2018. - 64 с., іл.
image

"Мами та малюки" - це незвичайна енциклопедія. У ній зібрано найцікавіші відомості про тварин - мам, тат і малюків. Малюк дізнається, як тварини-батьки піклуються про майбутнє потомство, як самовіддано захищають дитинчат, чого навчають і як виховують маленьких непосидьків. Чудова нагода в родинному колі поспілкуватись з дитиною та впізнати багато дивовижних фактів про світ тварин.

Світ навколо нас. Техніка / Т. В. Протасовицька. - Київ: ПП "КРИСТАЛ БУК", 2019. - 48 с., іл.
image

Транспорт завжди був і залишається надійним помічником людини. З часу появи перших човнів і колісниць він здолав довгий шлях розвитку, еволюціонувавши від примітивних засобів пересування до надзвукових літаків і космічних кораблів. У цій книжці ми зібрали інформацію про сучасні види транспорту, проілюструвавши її яскравими фотографіями.

Світ навколо нас. Потяги / М. Є. Афонін. - Київ: ПП "КРИСТАЛ БУК", 2019. - 48 с, іл.
image

Відколи перший потяг вирушив у путь, минуло близько двох століть. За цей час локомотиви стали потужнішими, а вагони — більш комфортними. Якщо на початку XIX ст. люди з побоюванням і скепсисом позирали на перші паротяги, що під’їжджали до станції, то сьогодні важко знайти людину, яка хоча б раз у житті не подорожувала поїздом. Ця енциклопедія познайомить вас із сучасними потягами, побудованими за останні десятиліття.

Від тиранозавра до півня! Велика книга еволюції тварин / Крістіна М. Банфі; Худ. Р. Г. Мори; Пер. з англ. Я. Головченко. - К.: Видавництво "Віват", 2018. - 40 с., іл.
image

Чи могли ви будь-коли припустити, що курча має щось спільне з тиранозавром? Виявляється, вони схожі навіть більше, ніж ви можете уявити!
А ви запитували себе колись, звідки в слона його дивовижний хобот? Адже це лише кілька прикладів неймовірних сюрпризів, які чекають на читачів цієї книжки!

Де живе пінгвін? / Чуб Наталія. - Х.: - Видавництво "Ранок", 2018. - 36., іл.
image

Ця книга познайомить вашу дитину з дивовижними птахами - пінгвінами. Малюк дізнається, як пінгвіни витримують холод, чому вони не літають, як вирощують пташенят, а також багато інших цікавих фактів. А ще разом з малюком ви зможете потанцювати, як пінгвінчики, і прочитати добру казку.

Думати, як Леонардо да Вінчі / Деніел Сміт; пер. з англ. А. Мішти. - К.: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 224 с.
image

Леонардо да Вінчі, котрий жив більш ніж 500 років тому, — автор знаменитих художніх шедеврів, серед яких «Мона Ліза» і «Таємна вечеря», — вплинув на декілька поколінь художників і мислителів. Він бачив взаємозв’язки між мистецтвом та наукою, був точним і досконалим у своїй роботі та розробив багато методик, які ми продовжуємо використовувати дотепер. Ці чесноти в поєднанні з унікальною уявою дозволили Леонардо да Вінчі зробити винаходи, які на декілька століть випередили свій час. Для широкого кола читачів.

Ягідна фея Суничка. Ягідне чаклунство / Штефані Далє. - Видавництво "Ранок", 2017. - 32 с., іл.
image

Книга-картинка європейської художниці та авторки Штефані Далє для читання та розглядання. Фея Суничка потрапила на конкурс серед мешканців Ягідного лісу! Разом із метеликом Бібо й маленькою феєю Труді, Суничка на великій повітряній кулі прямує до ставка трав’яної феї. Чи вдасться їй перемогти у змаганнях? Адже на шляху на друзів чекає багато пригод.

Помста баби Яги / Василь Шкляр. - Львів: Апріорі, 2017. - 76 с., іл.
image

Письменник Василь Шкляр та художник Кость Лавро створили нову подарункову книжку для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Це збірка яскравих оповідань про перше входження дитини у складний світ людських взаємин. Про пізнання добра і зла, які тісно сусідують як у реальному житті, так і в чарівній казці. Видання містить паралельний переклад оповідань англійською мовою, що неабияк прислужиться розумненьким дітлахам, котрі вивчають найуживанішу іноземну мову.

День усіх білок / Ірена Карпа; Худож. Н. Гайда. - К.: Видавництво "Книги - ХХІ", 2017. - 95 с., іл.
image

«День усіх білок» – це розповідь про те, що насправді є цінним у житті та як важливо вміти боротися за свої права, незалежно від того, хто ти: дорослий, дитина чи лісове звірятко. Книжка сповнена пригод і гумору, карколомних поворотів і складних ситуацій, з яких хоробро виплутуються наші герої: білки і собаки, сови і кроти, лісники і бандити.

Шелкопряд: роман / Роберт Гэлбрейт: пер. с англ. Е. Петровой. - СПб.: Азбука-Аттикус, 2019. - 576 с. - (The Big Book)
image

Після зникнення письменника Оуена Куайна його дружина звертається до приватного детектива Корморана Страйка. Вважаючи, що чоловік просто ховається від рідних, як траплялося вже не раз, Леонора Куайн доручає Страйку знайти втікача і повернути в лоно сім'ї. Але в ході розслідування Страйк розуміє, що справа куди серйозніше, ніж здається Леонорі.
Захоплюючий детектив з несподіваними поворотами сюжету, «Шовкопряд» - другий твір з циклу романів про Корморана Страйка і його рішучу помічницю Робін Еллакотт.

Дівчинка, яка рятувала книжки / Клаус Гаґеруп; Худож. Л. Айсато; Пер. з норв. Н. Іваничук. - К.: Видавництво Старого Лева, 2018. - 64 с., іл.
image

Анна, якій скоро виповниться десять, страшенно любить чита­ти. Якось вона дізнається, що стається з тими книжками, яких ніхто не позичає в бібліотеці. Їх просто знищують! А це значить, що всі її улюблені друзі, яких вона знайшла у книжках, теж можуть зникнути. Чи зуміє дівчинка знайти спосіб, як цьому зарадити? І чи зможе розкрити таємницю історії про зачарований ліс та її загадкового автора? Любов до книжок та до нових світів, які вони відкривають, мають їй у цьому допомогти.

Щоденник слабака. Остання крапля: Роман у малюнках / Джеф Кінні: Пер. з англ. М. Пухлій. - К.: Видавнича група КМ-БУКС, 2019. - 224 с., іл.
image

Книги серії "Щоденник слабака" Джефа Кінні - це легка, проста та зрозуміла, цікава та дуже оптимістична дитяча література, яка захопить юного читача, мотивуватиме його ніколи не здаватися і не опускати руки, які б випробування не спіткали його.

Щоденник слабака. Бридка правда: Роман у малюнках / Джеф Кінні: Пер. з англ. М. Пухлій. - К.: Видавнича група КМ-БУКС, 2018. - 224 с., іл.
image

Ґреґ Гефлі завжди поспішав вирости. Та чи справді процес дорослішання такий, яким його уявляють діти? Перед Ґреґом раптово постають проблеми спільних вечірок для дівчат і хлопців, збільшення кола обов'язків та інші не надто приємні зміни, що супроводжують дорослішання - і все це без найкращого друга Роулі. Чи зможе Ґреґ прорватися самотужки? А чи доведеться йому пізнати "бридку правду"?

Малий мільярдер: Роман / Девід Вольямс; Худож. Т. Росс; Пер. з англ. І. Ємельянової. - К.: Видавнича група КМ-БУКС, 2019. - 224 с., іл.
image

У Джо є багато причин бути щасливим. Десь мільярд, насправді. Річ у тім, що Джо дуже багатий. Реально дуже-дуже багатий. У Джо є власний гоночний трек, боулінг, кінотеатр і армія домашньої прислуги. Джо найбагатший дванадцятирічний хлопчик на світі, але почувається він геть нещасливим. Чому? Тому що має мільярд грошей… і жодного друга.

 

Бабця-Бандитка: Роман / Девід Вольямс; Худож. Т. Росс; Пер. з англ. І. Ємельянової. - К.: Видавнича група КМ-БУКС, 2019. - 224 с., іл.
image

Їхати до бабусі щоп'ятниці - мука для одинадцятирічного Бена. Адже хлопчикові старенька здається страшенно нудною. Та одного дня, коли бабуся почує Бенову телефонну розмову, все зміниться. Весела, динамічна і, певна річ, повчальна історія не залишить байдужим ані дорослого, ані малих.

Стів Джобс / Марія Сердюк. - К.: "Агенція "ІРІО", 2019. - 144 с., іл. - (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей)
image

Ця книгa — зaxoплюючa poзпoвiдь пpo життя нoвaтopa в IT-тexнoлoгiяx, твopця oднoгo з нaйвiдoмiшиx бpeндiв, гeнiaльнoгo opaтopa, тaлaнoвитoгo кepiвникa, людини, щo змiнилa cвiт! Icтopiя життя Cтiвa Джoбca будe кopиcнoю для кoжнoгo члeнa ciм’ї.

Ілон Маск / Маша Сердюк - К.: "Агенція "ІРІО", 2019. - 128с., іл. - (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей)
image

Ілон Маск створює майбутнє вже сьогодні. Саме тому — це той геній, що може надихнути дітей та дорослих на будь-які мрії та цілі. Історія Ілона Маска вчить ніколи не здаватися, вірити в себе та бути впевненим у можливості неможливого.

Нікола Тесла / Ольга Опанасенко - К.: "Агенція "ІРІО", 2019. - 112 с., іл. - (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей)
image

Нікола Тесла - яскравий приклад ученого, який доводить, що нестандартне мислення може призвести до величних змін світу. Нікола пройшов чимало труднощів, у його талант не вірили, обдурювали з гонорарами, він ставав банкротом декілька разів... Проте, що б не траплялося, з ним завжди була наука, яка вела його до нових відкриттів.

Альберт Ейнштейн / Юлія Потерянко - К.: "Агенція "ІРІО", 2019. - 104 с., іл. - (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей)
image

Книга «Альберт Ейнштейн» — це книга-біографія, яка розповість дитині про унікального вченого ХХ століття, котрий за допомого мислених експериментів вивів на новий рівень всі знання про Всесвіт. Навіть якщо фізика завжди здавалася складною, в цій книзі малеча побачить її з іншої – цікавої сторони.

 

Чарлі Чаплін / Марія Сердюк - К.: "Агенція "ІРІО", 2018. - 144 с., іл. - (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей)
image

В книжці розповідається про життя найвідомішого коміка 20 століття. Як з'явився відомий образ Чарлі Чапліна? Чому ФБР переслідувало Чарлі Чапліна? Ви зможете знайти відповіді на ці та інші цікаві питання, дізнатися про нелегке життя відомого актора, надихнутися його вчинками, зрозуміти, які важливі якості допомогли йому досягти всесвітнього успіху.

 

Марія Кюрі / Юлія Потерянко - К.: "Агенція "ІРІО", 2018. - 176 с., іл. - (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей)
image

Марія Кюрі – найзнаменитіша жінка-науковець XX століття. Вона отримала дві Нобелівські премії одразу в двох дисциплінах – фізиці та хімії. Найвизначнішими досягненнями Кюрі вважається відкриття радіоактивності і таких елементів як радій та полоній. Вона не прагнула слави і коли вже була відома усьому світові – не припиняла працювати.

Блез Паскаль / Ольга Опанасенко - К.: "Агенція "ІРІО", 2018. - 112 с., іл. - (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей)
image

Яка азартна гра допомогла Блезу Паскалю відкрити новий розділ математики? Хто вплинув на його світогляд? З книжки-біографії ви дізнаєтесь не лише про житя великого вченого, а й цікаві подробиці величних досягнень світової науки.

Леонардо да Вінчі / Алла Росоловська - К.: "Агенція "ІРІО", 2018. - 224 с., іл. - (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей)
image

Про Леонардо ходили легенди. Він був генієм. Це захоплювало та дивувало не лише сучасників. Леонардо да Вінчі ще й досі залишається однією з найзагадковіших фігур в історії людства. З книги ви дізнаєтесь, як вдалось простому сільському хлопчикові в жорстоку епоху середньовіччя стати найгеніальнішою людиною, що коли-небудь жила на Землі.

Вільям Шекспір / Валентина Вздульська - К.: "Агенція "ІРІО", 2018. - 144 с., іл. - (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей)
image

Це історія одного з найкращих драматургів світу - Вільяма Шекспіра. Його життя сповнене таємниць та загадок. Читаючи книжку, діти зможуть потрапити в дитинство великої особистості, пройти його шлях від маленького хлопчика із села до великого поета. Приклад Вільяма Шекспіра  показує як важливо знайти справу свого життя, розвиватися та ставати кращим. Письменник став справжнім  майстром своєї справи завдяки своїй праці та наполегливості. Ця біографія допоможе дитині знайти свій особистий шлях та здобути віру в себе.

Кузьма Скрябін / Ігор Панасов, Марія Рубан - К.: "Агенція "ІРІО", 2019. - 144 с., іл. - (Видатні українці)
image

Кузьма Скрябін – музикант від Бога, який жив музикою і створював пісні, які співають досі. Його вплив на індустрію музики і культури України важко порівняти з будь-чиїм ще. Відомий український музикант Андрій Кузьменко “Кузьма” запам’ятається своїм шанувальникам неймовірним гумором, божевільними ідеями та відкритим серцем.

Роксолана / Олександра Шутко - К.: "Агенція "ІРІО", 2019. - 128 с., іл. - (Видатні українці)
image

Роксолана — найвідоміша султана Османської імперії. Це історія українки — полонянки кримського хана, яка стала дружиною наймогутнішого султана Сулеймана Пишного та матір’ю його наступника — Селіма ІІ. Її життя сповнене таємниць та загадок. Читаючи книжку, діти зможуть потрапити у чарівний світ Сходу, в якому мешкала Роксолана, дізнатися, як вона змогла пройти тернистий шлях від доньки українського священика до величної султани.

Ігор Сікорський / Олег Промахов - К.: "Агенція "ІРІО", 2019. - 128 с., іл. - (Видатні українці)
image

Якa булa улюблeнa дитячa книжкa Iгopя Ciкopcькoгo? Як Ciкopcький нaзвaв нaибiльший cвiй лiтaк? Дiзнaйcя пpo життя вiдoмoгo aвiaкoнcтpуктopa тa iнжeнepa, дитячa мpiя якoгo дoпoмoглa уcвiдoмити cвoє пoкликaння тa cтвopити нeймoвipнi винaxoди, якi й дoнинi дoпoмaгaють мiльйoнaм людeй.

Маргарет Тетчер / Ірина Костюченко - К.: "Агенція "ІРІО", 2018. - 176 с., іл. - (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей)
image

Як саме виник тремін «залізна леді», що став «другим ім'ям» однієї з найвпливовішої жінки в світі - Маргарет Тетчер. Про це та інші цікаві подробиці ви разом зі своїми дітьми дізнаєтеся з книги про Маргарет Тетчер. Шлях до своєї мрії почався ще в дитинстві, адже вже тоді вона знала, що хоче стати політиком і допомогти своїй країні стати великою. Меггі вірила, що заслуговує всього, чого хоче і на своєму прикладі довела, що це можливо. Історія Маргарет Тетчер яскравий приклад того, як можна досягти успіху завдяки рішучості, сміливості і впертості.

Леонід Каденюк / Ігор Панасов, - К.: "Агенція "ІРІО", 2019. - 128 с., іл. - (Видатні українці).
image

Кocмoc мoжe зaxoпити будь-кoгo, тa нe вciм вдaєтьcя вce ж тaки пoлeтiли у бeзкpaйнiй пpocтip, a oт нaшoму cпiввiтчизнику Лeoнiду Кaдeнюку вдaлocя. Дiзнaйcя ceкpeт уcпixу пepшoгo i єдинoгo кocмoнaвтa Укpaїни Лeoнiдa Кaдeнюкa. Нaдиxнiтьcя фaнтacтичнoю icтopiєю пpo нeймoвipну cильну ocoбиcтicть, cпopтcмeнa тa людини, якa нeзвaжaючи нa тяжкий i дoвгий шляx дo мeти вce ж тaки змoглa пiдкopити кocмoc.

Одрі Хепберн / Наталія Павліщєва - К.: "Агенція "ІРІО", 2018. - 112 с., іл. - (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей)
image

Книга про чарівну історію жінки, що стала прикладом для мільйонів жінок. Весь світ знає Одрі Хепберн як красиву талановиту актрису. З її біографії ви дізнаєтесь як гідно долати труднощі в житті, як виховувати наполеглевість та відстоювати власну думку. Чому потрібно позитивно дивитися на світ, а також вірити в себе, в свою красу та унікальність.

Валерій Лобановський / Ігор Панасов - К.: "Агенція "ІРІО", 2019. - 128 с., іл. - (Видатні українці).
image

З цієї книжки ви дізнаєтесь про життя та досягнення видатного футболіста і геніального тренера Валерія Лобановського. Валерій Лобановський вписав Україну в історію світового футболу. Він створив одну з найсильніших європейських команд свого часу і виховав цілу плеяду футбольних зірок. Хлопчик, дитинство якого припало на війну і тяжкі повоєнні роки, здолав усі перешкоди й дійшов до вершин завдяки наполегливості, невтомності й гострому розуму. Його приклад вражає, захоплює й надихає дітей і дорослих.

Контакты

Бібліотека ім. І.Я.Франка

Вінниця
вул. Соборна
буд. 24, 26

(0432) 65-99-81 - адміністрація
(0432) 65-99-84 – відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів
(0432) 65-99-83 – відділ обслуговування учнів 5-9 класів