Немирівський район

Немирівська районна бібліотека  для  дітей


     За свідченнями старожилів бібліотека була організована в 1938 році.Бібліотека для дітей та юнацтва була відкрита в м. Немирові в 1946  році. До 1965 р. бібліотека перебувала у старому приміщенні, займаючи одну кімнату. В 1965 р. було закінчено будівництво районної бібліотеки для дорослих і дітей. Це було спеціальне двоповерхове приміщення, в якому бібліотека знаходиться і зараз.
     На сьогоднішній день,  Немирівська районна бібліотека для дітей тісно співпрацює з владою, учнями та педагогічними колективами шкіл міста, дошкільними установами,музеєм "Літературна Немирівщина", громадськими організаціями та ЗМІ.
     Бібліотекарі постійно працюють над популяризацією літератури, особливо української книги, використовуючи,як традиційні, так і нові форми роботи. Діяльність бібліотеки спрямована на реалізацію законів України, національно – патріотичне виховання, висвітлення основних подій, знаменних і пам’ятних дат року, відзначення ювілейних дат діячів літератури та мистецтва.  Щорічно  проводиться  більше 40 тис. масових заходів.
     Одним із цікавих масових заходів був ілюзіон мовної словесності – "Мова народу – наша скарбниця жива". В програмі свята – ігри: "Все бачу", "Письменник чи ні". Діти здійснили подорож в країну Фразеологію, продовжували прислів’я, відгадували загадки.
    Майстер – клас по створенню писанок "Писанкова веселка" зібрав у бібліотеці чимало читачів. На свято були запрошені учасники танцювального ансамблю "Ритм", їх батьки та О. Василь. Під час заходу кожен присутній, не тільки діти, а й батьки, навчились робити писаночки, розфарбовувати писанки фарбами та воском.
    Позитивні емоції отримали читачі бібліотеки під час проведення літературної дегустації "Запорізькі козаки – наша слава навіки". Учасники пригадували цікаві факти з життя, побуту та звичаїв козаків. Кульмінацією заходу стала дегустація козацьких страв. Пригощали дітей "справжні козаки". Всі бажаючі отримали рецепти приготування козацьких страв.

     Структура бібліотеки:
- абонемент для учнів 1-4 класів та дошкільнят.
- абонемент для учнів 5-9 класів.
- читальний зал для учнів 1-9 класів.
Штат бібліотеки - 5 чоловік
Бібліотечний фонд – 35.0
Користувачі обслужені – 2.5
                                   - в т. ч. по ЄРК – 1.3
Відвідування – 24.0
                          - в т. ч. інтернет – відвідування -150
Видача документів – 46.0
Використання новітніх інформаційних технологій
Спілкування в соціальних мережах.  

Електронна адреса: nemurivrdb@ua.fm
Телефон: (04331) 2-04-74
           моб.0977695330

 

Брацлавська селищна бібліотека  для дітей


     Брацлавська селищна бібліотека для дітей та юнацтва була відкрита 1 липня 1951року.
     Бібліотека займала дві невеликих кімнати: абонемент і читальний зал.
     Штат  бібліотеки нараховував два працівники. Бібліотекарі обслуговували дітей навколишніх сіл, зокрема села Чуків та Вовчок Брацлавський. В 70-х роках «юнацтво» відділяють до бібліотеки для дорослих. В 1998 році бібліотеку для дітей переводять в спеціально - збудоване приміщення, де вона знаходиться на даний час.
     Бібліотека тісно співпрацює з владою, закладами освіти, громадськими організаціями та бізнесом.
     Працівниками бібліотеки постійно приділяється увага по популяризації української книги на висвітлення основних подій, знаменних і пам’ятних дат, як річниця Перемоги у Великій Вітчизняній війні, День матері, річниці Конституції України, День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій, відзначення ювілейних дат діячів літератури та мистецтва.  
     Щорічно  бібліотекою  організовується до  30 книжкових виставок  та  переглядів, а  також до  30  масових  заходів.
     Підтримуючи Державну Програму розвитку і функціонування української мови, бібліотека організувала літературно – музичне свято «Чистіша від води хай буде мова». Про красу рідної мови, про її збереження і збагачення йшлося на виставці – хроніці «Це України мова барвінкова».
     Працівники бібліотеки познайомили дітей з народними віруваннями, прикметами, пов'язаними з цим святом.

     Структура бібліотеки:
- абонемент  1-9 класів.
- читальний зал 1-9 класів.
Штат: - 2 працівники
Бібліотечний фонд – 19.2 тис. прим.;
Користувачі обслужені – 12 тис.;
                            В т.ч. по ЄРК – 0.8 тис;
Відвідування – 14.0 тис;
Видача документів – 23.9 тис прим.;
Використання новітніх інформаційних технологій: безкоштовний та оперативний доступ до інформаційних ресурсів;

Електронна адреса: dlibbraslav@i.ua
Телефон:  (04331) 5-10-48,
моб.068-546-12-73
 

Ситковецької селищна бібліотека для дітей


До 1959 року в селищі Ситківці при районній бібліотеці діяв відділ для обслуговування дітей. В 1959р. фонд бібліотеки розділили, і в приміщенні  райсуду було організовано дитячу бібліотеку.

В 2006 році, в зв'язку з аварійним станом приміщення, бібліотеку перевели в приміщення контори колгоспу який було ліквідовано.

Зав.бібліотекою співпрацює з вчителями та вихователями,педколективом допоміжної школи-інтернат, разом організовує і проводить дитячі ранки, літературні години.
    
Протягом року в бібліотеці було організовано до  20  різноманітних  масових заходів.

Цікаво  в бібліотеці  проходять дитячі ранки "Чи знаємо ми Кобзаря", присвячений  дню народження Т.Г.Шевченка, "Подорож країною казок", присвячений тижню дитячої книги, посвята в читачі "Від сьогодні я читач",зустріч з учасниками АТО ,"Забілів снігами гай – їде Святий Миколай"  .

     Структура бібліотеки:
Відділ обслуговування 1-9 класів;
Штат бібліотеки - 1 працівник
Бібліотечний фонд- 17 тис. прим.
Користувачі обслужені – 0.3 тис.
Відвідування - 1.6 тис. користувачів.
Видача документів – 4.9 тис. прим.

Тел.: 066 805 37 57

 

Контакты

Бібліотека ім. І.Я.Франка

Вінниця
вул. Соборна
буд. 24, 26

(0432) 65-99-81 - адміністрація
(0432) 65-99-84 – відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів
(0432) 65-99-83 – відділ обслуговування учнів 5-9 класів