Хмільницька районна бібліотека для дітей

   Хмільницька районна бібліотека для дітей була відкрита у 1936 році. На протязі становлення  бібліотечної справи працівники бібліотеки завжди шукали й знаходили шляхи до розуму та серця читача.
    Сьогодні  бібліотека - це дитячий культурно – освітній заклад, скарбниця знань та інформації, осередок патріотичного виховання, місце, де діти з безпекою та користю проводять свій вільний час.
    Бібліотека  співпрацює з школами та дитячими дошкільними закладами міста й району, громадськими організаціями, державними установами, які ведуть роботу з дітьми, центром дитячої та юнацької творчості та школою мистецтв.
    З метою популяризації  дитячої літератури працівники бібліотеки використовують найрізноманітніші форми роботи: книжкові виставки, тематичні полиці, огляди літератури, голосні читання, презентації нових книг, ігри та вікторини, літературні вітальні та вечори, усні журнали, брейн – ринги, віртуальні подорожі…
   При підготовці масових заходів враховуються  такі фактори: залучення якомога більше читачів, підбірка цікавого та захоплюючого матеріалу, цікаві форми його викладу, орієнтація на вікові психологічні особливості учасників. Для дітей найбільш характерним є пізнання світу у грі. Тому  найефективнішими формами роботи є різноманітні ігри, вікторини, літературні подорожі, літературні загадки: літературна експрес – подорож «Українські письменники - дітям», літературний потяг «А мрія у слово вдяглася» (зустріч з поетесою, членом Національної спілки письменників Лідією Новиковою), конкурс ерудитів «Юні Всезнайки», акція – відгук «Розкажу я Миколаю, яку книжечку читаю», екологічна гра – казка «Природу, діти, оберігайте, шануйте і не ображайте» та розважально – ігрові свята « Святий Миколай, до бібліотеки завітай» і « Від селища до селища – бібліовеселощі» (до Дня захисту дітей) за участю кращих читачів сільських бібліотек.
      Працівниками бібліотеки надається методично - практична допомога бібліотекарям сільських бібліотек та шкіл.

     Структура бібліотеки:
-   відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4 кл.;
-   відділ обслуговування учнів 5-9 кл.;
-   читальна зала дошкільників та учнів 1-9 кл.
Штат  - 5 прац.
Бібліотечний фонд – 31.2 тис.
Користувачі обслужені – 3 тис.
            - в т. ч. по ЄРК – 2.5 тис.
Відвідування – 26.6 тис.
            -  в т.ч. інтернет- відвідування – 2.5 тис
Видача документів – 55.6 тис.
Використання новітніх інформаційних технологій - 1 комп’ютер підключений до інтернет мережі.

Електронна адреса: hmilnukbiblioteka@gmail.com
Телефон: (04338)  2–25-25

 

Контакты

Бібліотека ім. І.Я.Франка

Вінниця
вул. Соборна
буд. 24, 26

(0432) 65-99-81 - адміністрація
(0432) 65-99-84 – відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів
(0432) 65-99-83 – відділ обслуговування учнів 5-9 класів