Дитяча бібліотека м. Ладижин

     Дитяча бібліотека м. Ладижина була створена у 1973 році. Установа підпорядковувалась Тростянецькій ЦБС. Як самостійний заклад проіснувала до 1996 року. У 1996 році була створена міська бібліотека з дорослим, юнацьким та дитячим  відділами.  В ході реорганізації у 2007 році стала дитячим відділом центральної бібліотеки м. Ладижин.
     Дитячий відділ тісно співпрацює з загально - освітніми закладами, сект-ром краєзнавства, літературно – мистецьким об’єднанням «Стожари», дитячою музичною школою, ЗМІ.
     Дитячий відділ приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури, які забезпечують формування у школярів щоденної потреби в читанні книг, роботі з ними. Проводяться  заходи по розкриттю фонду бібліотеки та популяризації нових надходжень: «Країна сонячних пригод» - огляд літератури до дня народження Всеволода Нестайка; «Лети ж, рідне слово…» - виставка сучасної поезії; «Книги добрі і цікаві, книги мудрі і яскраві» - цикл книжкових виставок до Дня дитячої книги; «Дивовижний світ книжковий» - виставка – презентація.
     «Історичні постаті України в художній літературі» - виставка одного жанру; «Про все цікаве на планеті читай в журналі і газеті» - колаж періодичних видань; «Мій друже, супутнику, книго моя, завжди на дозвіллі де ти - там і я» - виставка-рекомендація для читання під час канікул; «Знання сонце – книги віконце» - літературне асорті до Дня знань; «Наша преса на всі інтереси» - прес - огляд до Дня бібліотек тощо.
     Проведено 12 масових заходів. Найкращі з них: "Найкращий читач Ладижина - 2015". Проведенням конкурсу працівники бібліотеки намагаються заохотити дітей до самостійного читання задля підвищення рівня їх особистого розвитку, адже в підлітковому віці гарна й добра книга - це епоха в житті людини. В конкурсі прийняли участь 9 учнів 5 - 7 класів.
     Відбулося театралізоване свято «Купальські свята - це легенда». У програмі якого: конкурси, ігри, розваги, купальські пісні, хороводи навколо Марени. За традицією на святі Івана Купала проводився конкурс на кращій купальський вінок. Дівчата продемонстрували дуже гарні та пишні віночки, за які кожна дівчинка отримала подарунок. Активним учасникам свята були вручені призи.

     Структура відділу:
- абонемент обслуговування учнів  1-4 класів;
- абонемент обслуговування 5-9 класів
Штат бібліотеки: 2 прац.
Бібліотечний  фонд: 12.2 тис. прим.
Кількість обслуговуваних користувачів - 1.3 тис.,
                                       - в т.ч. по ЄРК 1.2 тис.
Видача  документів - 24.7 тис. прим.
Відвідування: 10.1 тис.,
          - в  т. ч. Інтернет – відвідування – 0.1 тис.
Використання  новітніх  інформаційних ресурсів: вільний доступ до мережі Інтернет.

Електронна адреса – Ladbibl@mail.ru
Телефон : 6-17-78

Контакты

Бібліотека ім. І.Я.Франка

Вінниця
вул. Соборна
буд. 24, 26

(0432) 65-99-81 - адміністрація
(0432) 65-99-84 – відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів
(0432) 65-99-83 – відділ обслуговування учнів 5-9 класів