Іллінецька районна бібліотека для дітей

     Іллінецьку бібліотеку для дітей організовано за рішенням районного відділу культури 1 липня 1948 року. До цього з 29.09.1947 року діяв дитячий відділ при районній бібліотеці для дорослих.
     Районна бібліотека для дітей та юнацтва складалась з 2 відділів: абонементу та читальної зали.
     В 1993році бібліотека отримала нове приміщення, де зайняла площу 230 квадратних метрів. Сьогодні районна бібліотека для дітей - це сучасний культурно-інформаційний заклад, який забезпечує право на безкоштовне отримання інформації дитячому населенню райцентру.
     В 2013році коллектив було  занесено на району Дошку пошани.
     Бібліотекою налагоджено зв’язки з представниками місцевої влади, працівниками правоохоронних органів,  шкільними та позашкільними дитячими закладами міста: ЗОШ, ДНЗ, районним центром дитячої та юнацької творчості. Бібліотека  є методичним центром з питань бібліотечного обслуговування дітей для сільських та шкільних бібліотек району.
     Працівники бібліотеки   намагаються популяризувати літературу, використовуючи найрізноманітніші форми та методи. Серед них належне місце займають літературні ігри, турніри, конкурси, вікторини, пізнавальні години, літературні вечори, народознавчі свята, літературні подорожі, в т. ч. і віртуальні, лялькові вистави, виставки малюнків та саморобок, майстер – класи, презентації книг, зустрічі з творчими людьми та ін. заходи.
    Популяризація літератури здійснюється за допомогою ЗМІ, завдяки випуску рекламної продукції  та видавничій діяльності бібліотеки.
   Щорічно бібліотекою проводиться більше 50 найрізноманітніших заходів та організовується понад 20 виставок.

    Структура бібліотеки:
- відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів
- відділ обслуговування учнів 5-9 класів
Штат: 3 прац.
Бібліотечний фонд : 20.2 тис. прим.
Користувачі обслужені: 1.5тис.
                   в т.ч. по ЄРК 1.5 тис.
Відвідування: 11.2 тис.
                   в т.ч. Інтернет-відвідування 1.6тис.
Видача документів 30.1 тис.прим.
Використання новітніх інформаційних технологій: надання інформації, виконання довідок за допомогою мережі Інтернет, спілкування по Skypе   та в соціальних мережах.

Електронна адреса: rdb-2013@ukr.net
Телефон 2-36-88

 

Контакты

Бібліотека ім. І.Я.Франка

Вінниця
вул. Соборна
буд. 24, 26

(0432) 65-99-81 - адміністрація
(0432) 65-99-84 – відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів
(0432) 65-99-83 – відділ обслуговування учнів 5-9 класів